Балога став грудьми на захист Януковича

Ôîòî Áîðèñà Êîðïóñåíêî 31.10.07 Áàëîãà ÂèêòîðНезабаром відбудуться вибори народних депутатів  в окрузі №71 де позбавили мандату Павла Балогу. Його брат Віктор добре розуміє, що брати участь повторно в них можна лише забезпечивши собі тили. Тим більш, що в окрузі набирає ваги УДАРівець Василь Лазоришинець, у якого не склалися відносини з хлопцями з Завидова. Тому Віктор Іванович вирішив стати своєрідним адвокатом діючого Президента.

“Багато кому не подобається Янукович, як політик, і на те є більше, ніж достатньо підстав. У мене до нього також є багато питань і як до політика, і як до президента. Але зараз не найкращий час про них говорити”, – зауважив народний депутат.

“Чому? Відповідь дуже проста – якщо завтра ми хочемо отримати РЕАЛЬНУ (наголошую – реальну) незалежність і залишити своїм дітям і онукам державу, то – хочемо того, чи ні – ми зобов’язані захищати цього президента у торговій війні з Росією, і перед Путіним, зокрема. А якщо хтось сподівається на милість ВВП і статус генерал-губернатора Малоросії , то нехай стоїть збоку і потирає руки. Але в такому випадку мушу розчарувати – ВВП рідко виконує обіцянки. А якщо йдеться про пристосуванців і прохачів – тим більше. Тому, коли опозиція мовчить, або говорить, що компроміси з президентом в інтересах України виключені, особисто я не можу зрозуміти – вони такі наївні, чи працюють в інтересах сусідньої держави?”, – наголосив Віктор Балога.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.