Балога погрожує Порошенку дестабілізацією на Закарпатті, СБУ не реагує

Як і вкінці липня 2014 р. на Закарпатті складається вибухонебезпечна ситуація, яка провокується політиками з Мукачева.

Нагадаємо тоді відбулося масове перекриття доріг в округах де на той час депутатами були брати Балоги, натовп заблокував  автомобільну дорогу Київ-Чоп в Ракошині та  в прилеглих селах – Домбоки, Червеньово, Страбичово (ВО №69 – народний депутат Віктор Балога)

Траса Мукачево – Рогатин була блокована у селі Буштино Тячівського району. Відбувалося  блокування автомобільної дороги Сокирниця- Колочава уже у селі Драгово Хустського району (ВО №71 – народний депутат Павло Балога)

дорога3

Віктор Балога знову взявся за старе і почав розхитувати політичну ситуацію в області, про це закарпатський нардеп  заявляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук, нібито піклуючись про долю військових 128 бригади:

Отримав актуальну інформацію з Дебальцево, де стоїть 128-ма Мукачівська гірсько-піхотна бригада. Ситуація значно ускладнилася. Ідуть важкі бої, загроза оточення – реальніша, ніж коли-небудь раніше.
Потрібно терміново, до кінця доби приймати рішення. Або підсилювати Дебальцевський плацдарм додатковою батальйонною тактичною групою, або відводити людей. Найбільше вбиває те, що і керівництво ЗСУ, і керівництво держави обстановкою володіє, але жодних мір не приймає.
Я зі свого боку проінформував про це Президента – аж до подробиць, які не можу повідомляти публічно, і готових рішень, запропонованих військовими, які знають як діяти в подібних ситуаціях.
До кінця доби чекаємо рішень, які допоможуть зберегти особовий склад і уникнути оточення. Люди заведені, у випадку бездіяльності – реакція громади Закарпаття буде жорсткою. І нехай потім ніхто не дивується. Бо волонтери, громадські активісти, керівництво 128-ї бригади, бійці, їхні родичі з 22 січня всіма можливими способами намагаються добитися від керівництва ЗСУ адекватної реакції на ситуацію в Дебальцево. Все безрезультатно. Якщо наших військових,не дай Боже, візьмуть в оточення, цього не пробачать нікому. І ніякі крокодилячі сльози, посмертні звання і ордени нікого не врятують.

Нардеп Балога відверто погрожує Президенту України  і сіє паніку, а СБУ мовчить і не реагує на дії мукачівського олігарха.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *