Балога хоче електронний підрахунок голосів, про 200 гривень мовчить

балога“Зареєстрував у ВР законопроект щодо змін законодавства на виборах президента. Він стосується лише однієї речі, але вона може кардинально вплинути на чесність виборів. А саме – запровадити на кожній дільниці електронні машини-сканери для голосування, які замінять традиційні урни”, – повідомив нардеп

“Таким чином ми максимально усунемо людський фактор і порушення виборчого законодавства. Завдяки таким машинам, уже ніхто не зможе вкидати бюлетені пачками, красти чиїсь голоси, та й взагалі це допоможе нам забути про таке дикунство, як підрахунок бюлетенів тижнями”, – зауважив він.

“Відразу розставлю всі крапки над «і» для скептиків. По-перше, це не так дорого, як комусь може здатися. Встановлення на кожній дільниці двох таких машин коштує дешевше, ніж камери, які були закуплені на останніх виборах. По-друге – так, машину можна обманути. Майже будь-яку. І не тому, що вона не досконала, а тому, що є така професія – махінатор і фальсифікатор. Але в законі передбачені запобіжники для бажаючих зайнятися шулерством. А саме – вибірковий перерахунок бюлетенів у прямому ефірі. Ну і по-третє, в експлуатації така машина не складніша, ніж звичайний принтер і може працювати від акумулятора”, – наголосив Віктор Балога.

Чомусь Віктор Іванович забув згадати, що фальсифікації на виборах здійснюються ще до голосування в кабінках, а саме при банальному підкупі виборців, яким родина Балоги не гребувала ніколи.

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

1 Comment

  1. часам чи не фірма п.Балоги буде ці машини встановлювати!!!!! Хоче трохи грошенят підзаробити.Буде точнісінько так як з выдео камерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.