Австрія співпрацюватиме із Закарпаттям

6першаУ середу, 3 липня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида зустрівся із торговим радником Посольства Австрійської Республіки в Україні Грегорем Постлем.

             Мета візиту закордонного гостя на Закарпаття – більш детально вивчити можливості співпраці у економічному секторі. Нині Австрія  – країна, що входить в десятку за обсягами інвестицій у Закарпатську області – на території краю працює близько 30 підприємств із австрійськими інвестиціями.

– Австрійська сторона задоволена умовами підприємницької діяльності, що пропонуються у Закарпатській області. Тому, сподіваємося на подальшу та ще більш плідну співпрацю, яка буде вигідною і для Австрії, і для Закарпаття, – наголосив Грегор Постль.

– Місцева влада працює над створенням робочих місць, над залученням інвестицій – це дає змогу значно підвищити рівень розвитку економіки в області, відповідно, благополуччя місцевих мешканців. Сьогодні не тільки в області, а й в Україні загалом пріоритетом роботи керівництва є створення сприятливого інвестиційного клімату для розвитку малого та середнього бізнесу, – такі завдання ставить сьогодні і Глава держави. Тому цінуємо співпрацю та, переконаний, примножуватимемо наші спільні здобутки, – зазначив Олександр Ледида.

 

Обговорили під час зустрічі і можливості співпраці Закарпаття та Австрії у туристично-рекреаційній сфері. Саме у цій галузі, на думку обох сторін,  Закарпаття сьогодні має чи не найбільший потенціал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *