«АВЕ Ужгород» поселилося в центрі

29 серпня в Ужгороді відбулося відкриття центру обслуговування клієнтів
ТОВ «АВЕ Ужгород» за адресою: м. Ужгород вул. Льва Толстого, 33.
З цієї нагоди до обласного центру Закарпаття  прибули представники підприємства «АВE» з 8-ми країн Європи. Сервісний центр відкрився в Ужгороді вперше. Подібні вже працюють на Закарпатті у  Мукачеві, Хусті, Виноградові.

аве

Рівно рік тому, у вересні 2012 року, компанія «AVE» виграла конкурс  на надання послуг із збору та вивезення  ТПВ у місті Ужгород. Відкриття  центру обслуговування клієнтів в самому серці міста стало ще одними кроком до покращення якості надання послуг клієнтам ТОВ «АВЕ Ужгород». З 1 січня 2013 року підприємство розпочало оперативну роботу зі збору та утилізації відходів за західноєвропейськими стандартами для міста, що налічує 120 000 мешканців. Базуючись на досвіді успішної діяльності в Україні компанії АВЕ  підприємство розпочало збір і утилізацію відходів 5-ти сучасними автомобілями для збору ТПВ і, крім цього, інвестувало у масштабну заміну старих контейнерів на нові сучасні контейнери ємністю від 120 л. і більше

Марія Оленич, генеральний директор   ТОВ «АВЕ Ужгород» та ТОВ «АВЕ Мукачево»  розповіла: «З 1 січня 2013 року ми обслуговуємо Ужгород щодня без вихідних 24 години на добу, щоб забезпечити комфортне і якісне життя у місті. Завдяки новому центру обслуговування клієнтів всі громадяни і клієнти – юридичні особи можуть швидко і легко можуть укласти  договір  на послугу з вивозу  відходів або змінити вже укладені договори. На всі запитання наших клієнтів щодо цього  відповідь дадуть менеджери по роботі з клієнтами. Також у центрі обслуговування  наші клієнти можуть безкоштовно отримати розрахункову книжку та без комісії оплатити послуги з вивезення ТПВ.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

1 Comment

  1. В Коломиї тоже використовують найновішу техніку і технології, особливо останній місяць. А директриса їхня вже так забрехалась, що брехні до кінця життя стане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.