Аварію в ужгородському мікрорайоні Табла ліквідовано

 газовики11 серпня, о 19.30 за к.ч., експлуатаційними службами ПАТ «Закарпатгаз» ліквідовано аварію та в повному обсязі відновлено газопостачання мікрорайону Табла в Ужгороді.

Зокрема, відновлено частину пошкодженого газопроводу, – повідомляє начальник управління систем газопостачання ПАТ «Закарпатгаз» Зіновія Стецків. – Паралельно проведено випробування газорозподільної мережі, а також належну роботу з тими, хто боргує за голубе паливо, та пуск природного газу нашим клієнтам.

Як уже повідомлялося, аварійно-диспетчерська служба (АДС) ПАТ «Закарпатгаз» отримала повідомлення про пошкодження газопроводу середнього тиску в мікрорайоні Табла в обласному центрі 8 серпня, о 19.06 за к.ч. Аварійна ситуація, виникла внаслідок пошкодження газопроводу середнього тиску Ду 90 мм по вулиці Коритнянській при проведенні несанкціонованих земляних робіт у охоронній зоні газопроводу громадянином К. На щастя, ніхто не постраждав. З метою локалізації аварійної ситуації фахівці служби «104» тимчасово припинили газопостачання 114 споживачам приватного сектору в мікрорайоні Табла.

–       Самовільні, не погоджені з ПАТ «Закарпатгаз» втручання в роботу газорозподільних мереж та газових приладів, – наголошує директор технічний Товариства Андрій Горват, – неприпустимі. Фахівці «Закарпатгазу», спілкуючись зі споживачами безпосередньо та через засоби масової інформації, постійно наголошують на непередбачуваних наслідках таких дій як для тих, хто до них вдається, так і для десятків співгромадян, котрі мешкають у сусідніх квартирах чи будівлях. Газ – при нецивілізованому користуванні ним – завжди ризик! Про це не можна забувати…

Окрім загрози, яку аварійні ситуації, створені безвідповідальними господарями, несуть тим, хто поряд, наголошує посадовець, існує й інший неприємний аспект. Аварії – це завжди невиправдані матеріально-фінансові втрати, яких, бодай трохи подумавши перед тим, як зробити необачний крок, можна уникнути. У згаданому випадку громадянин К., дії котрого призвели до аварійної ситуації, відшкодував вартість втраченого газу, матеріалів та робіт, виконаних службою підземних газопроводів ПАТ «Закарпатгаз» . А це – понад 30 тисяч гривень…

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *