Аудиторська перевірка квартирно-експлуатаційного відділу Мукачева виявила порушень на понад 8,5 млн. гривень

Аудиторська перевірка квартирно-експлуатаційного відділу Мукачева виявила порушень на понад 8,5 млн. гривень

Під час планової ревізії квартирно-експлуатаційного відділу міста Мукачева аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на понад 8,5 млн. гривень.

Так, ревізією законності здійснених операцій із земельними ділянками встановлено відчуження 4-х земельних ділянок загальною площею 12,5 га та балансовою вартістю 6,2 млн. грн. з порушенням законодавства.

Аудитори також встановили нецільове використання бюджетних коштів на загальну суму 79,99 тис. грн.

Окрім того, об’єктом контролю проведено оплату послуг, які фактично не були отримані на майже 2 млн. грн.

Серед інших порушень виявлено факти не здійснення дій щодо звернення до суду з вимогою про виконання зобов’язань, що призвело до недоотримання доходів спеціального фонду на загальну суму 156,5 тис. гривень, нестачу основних засобів (14,9 тис. грн.), відчуження (18,36 тис. грн.) та ліквідацію (38,25 тис. грн.) майна з порушенням законодавства, завищення вартості виконаних підрядних робіт (9,4 тис. грн.) .

За порушення законодавства одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності. На адресу квартирно-експлуатаційного відділу надіслано письмові вимоги про усунення порушень законодавства, зазначених в акті ревізії.
Матеріали ревізії передано в правоохоронні органи

Нагадуємо, що зворотній зв’язок з громадськістю Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) за допомогою “телефона довіри”, який функціонує з 9 год до 17 години, за номером (0312) 61-76-90, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *