Активісти і “беркутівці” продовжують обмінюватися “коктейлями Молотова”

P030000834777248Ніч на вулиці Грушевського, біля стадіону “Динамо”, пройшла без масштабних зіткнень між “Беркутом” та активістами. Про це повідомляє кореспондент LB.ua.
Біля третьої години ночі “беркутівці” зруйнували кілька барикад активістів, а також катапульти, споруджені напередодні ввечері. Але вже через короткий проміжок часу активісти Євромайдану пішли на силовиків у контратаку, відсунувши їх на початкову позицію.

Позиції з того часу не змінювалися, активісти і “беркутівці” продовжують обмінюватися “коктейлями Молотова”. З рядів силовиків час від часу вибігають “беркутівці” з помповою рушницею і стріляють по ативістам. Крім того повідомляється, що “коктейлі Молотова”, якими силовики закидують ативістів, вони роблять самі, а не перекидують ті, що прилітають до них від євромайданівців.

“Беркут” кілька разів перегрупував сили, але на штурм активістів, як очікувалось ввечері 20 січня, не пішов (за станом на 07.20 ранку 21 січня).

Нагадаємо, протистояння між ативістами Майдану і силовиками біля стадіону “Динамо” в Києві продовжується вже третій день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *