Letyshops

Атовська спільнота Закарпаття вимагає негайного звільнення начальника Держгеокадастру у Закарпатській області (документ)

Атовська спільнота Закарпаття вимагає негайного звільнення начальника Держгеокадастру у Закарпатській області (документ)

Чиновники Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області “провертають” чергову земельну аферу у інтересах грошовитих ділків. На цей раз вирішили прихопити земельну ділянку площею 3,787 га по вулиці Загорській, яку початково планувалося надати  для побудови школи, дитсадка та іншої інфраструктури мікрорайону учасників бойових дій в зоні АТО. Ділянка знаходиться впритул до асфальтової дороги, наявні всі комунікації.

Нічого нового “землекради” не придумали, а вирішили скористатися схемою оформлення землі на підставного “піджака”. У ролі останнього обрали комерційну структуру товариство з обмеженою відповідальністю “УБД ПРАЙМ” , яке зареєстроване за адесою: м.Ужгород, вул.Садова,36, там проживає і директор юрособи – Ференці Руслан Іванович. Ференці є учасником бойових дій, має заслуги перед Батьківщиною, але це не означає, що він має право виступати у ролі “жирного” піджака, котрому перепаде ділянка вартістю близько 10 мільйонів гривень. Саме Руслан Ференці активно виступав у мережі Фейсбук проти засилля атошних “піджаків”, піддаючи нищівній критиці приїзджих  “тюрківських” гастарбайтерів (учасників АТО з інших областей, які мали намір отримати землю в Ужгороді). В народі в таких випадках кажуть: “від суми та тюрми — не зарікайся”.

Цікаво, що фірма “УБД ПРАЙМ” зареєстрована 17.11.2017, а вже 29.12.2017р. наказом №3693сг надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у постійне користування зі зміною цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення державної власності для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (код цільового призначення – 03.15). Великі гроші роблять свою роботу, чиновники “шуршать” і в новорічні дні.

Чиїм “піджаком” є Ференці? Джерела в Держгеокадастрі та атовській спільноті стверджують, що Ужгородського міського голови Андріїва. Яке їхало, таке й здибало. Спочатку Руслан Іванович влаштовував Богдану Євстафійовичу істерики з даруванням георгіївських стрічок та землі з кладовища, кричав:”Бодя! Де мої три сотки?”, а потім пішов під вінець, плюючи на честь і гідність колишніх товаришів по АТО.

Георгіївська стрічка для Богдана Андріїва – сворідна обручка від Руслана Ференці.

Узаконює ці схеми начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Мельничук, котра дуже гарно вміє вішати “локшину” на вуха довірливим атовцям, перманентно обіцяючи вирішити їх земельні питання.

Цинічно відписує доньці загиблого майора Віталія Постолакі, що землі для веденння сільського господарства в селі Худльово немає, прикриваючись постановою Кабінету Міністрів України №413. В цей же час роздає “піджакам” 1200 гектарів землі агрофірми “Леанка”. Прокуратура в цьому випадку “сліпа і глуха”, очевидно, що є причини на те, щоб не лізти у мегаприбуткову справу.

 

Терпінння атовців не безкінечне. Сьогодні їх представники зібрались на нараду до заступника голови Закарпатської ОДА Віктора Мікуліна. Світлана Мельничук не прийшла, як і Ужгородський мер Богдан Андріїв – “рило” в обох у пушку. Ніхто з потенційними корупціонерами більше панькатися не збирається – вимога учасників бойових дій чітка і однозначна – негайна відставка  начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській Світлани Мельничук. Кредит довіри вичерпано. Крапка.

Тепер слово за головою ОДА Геннадієм Москалем, який має ініціювати відставку одіозної чиновниці. А далі робота за прокуратурою чи НАБУ, котрі мають розслідувати ці резонансні справи.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *