Атовець подав до Ужгородської міськради понад 100 заяв на отримання земельних ділянок (документ)

Атовець подав до Ужгородської міськради понад 100 заяв на отримання земельних ділянок (документ)

На дивний проект рішення Ужгородської міськради звернув увагу у соцмережах Ференц Бакі, який зауважив, що 02 лютого 2021 року на сесію виноситься питання виділення  75 ділянок для пана Ложкіна Євгена Володимировича (проект рішення ТУТ). Повідомляє “Трибуна”.

Начальник відділу землекористування Олександр Чепкий повідомив, що вказана особа подала поштою понад 100 звернень про отримання ділянки. Це адмінпослуга і має розглядатись кожна заява на сесії. Профільна комісія надала рекомендації до кожної заяви відмовити із посиланням на нормативний документ або надавши обгрунтування.

Переглянувши протокол засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури Ужгородської міськради від 23 грудня 2020 року, можна побачити, що громадянин Ложкін фігурував у списку розгляду заяв  учасників АТО, поранених учасників АТО та учасників бойових дій щодо надання дозволів на розробку проєктів.

Ось, один з пунктів земельної комісії:

1.5. Гр. Ложкіну Євгену Володимировичу земельної ділянки площею 0,0514 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в районі вул. Іллі Бродлаковичаз подальшою передачею її у власність.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати відмовити у задоволенні клопотання у зв’язку з тим, що зазначена земельна ділянка є ділянкою Закарпатського обласного протитуберкульозного диспансеру.
За це рішення ГОЛОСУВАЛИ:

«за» – одноголосно.
Яка мета таких земельних “бомбардувань” Ужгородської міськради невідомо.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.