Артисти Ужгородського інституту культури і мистецтв взяли участь у Дні української культури в Румунії

Артисти Ужгородського інституту культури і мистецтв взяли участь у Дні української культури в Румунії

Два творчі колективи інституту – вокальний ансамбль (керівник Мар’яна Матейко) та ансамбль народного танцю «Кольори Карпат» (керівник заслужений працівник культури України Михайло Шютів, педагог-репетитор Єлизавета Бабяк) разом з викладачами Мирославою Ліхтей, Марією Стойкою та Оксаною Шип брали участь у Дні української культури, який святкувала громада румунського села Мікула (Сату Маре) де компактно проживають етнічні українці.

Ініціювала поїздку румунська сторона, зокрема, генеральний секретар Союзу українців Румунії Люба Ірина Горват і Василь Бучок.
Усіх присутніх вітали представники місцевого самоврядування, освітніх, мистецьких установ, громадських об’єднань.

Тріо та вокальний колектив однієї з багатьох українських шкіл Румунії виконували народні пісні румунською та українською мовою (керівник колективу Лоредана Морар).
Студенти нашого інституту відразу зачарували публіку своєю концертною програмою з українських пісень, танців та ошатними костюмами.

Це було святом єднання румунських українців навколо рідних традицій, культури, звичаїв та історичної пам’яті українського народу. Поїздка має не лише культурно-мистецьке значення, вона також спрямована на розширення творчої та науково-пізнавальної співпраці із зарубіжними партнерами.

Висловлюємо слова подяки за високу організацію заходу, теплий, щирий, щедрий прийом, незабутні враження, емоції від побаченого, почутого і чекаємо на зустріч румунських представників в Ужгороді для укладання угоди з школою мистецтв м.Сату Маре (директор Mircea Deac).

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *