Антиукраїнський сепаратизм на Закарпатті повинен бути зупинений без будь яких вагань та проволочок!

Антиукраїнський сепаратизм на Закарпатті повинен бути зупинений без будь яких вагань та проволочок!

бедьПроце заявив ректор Ужгородської української богословської академії Віктор Бедь.

-Давніій план ординсько-комуністично-кадебиської Московії…, яка ніколи не збиралась і не збирається від свої ординсько-імперської та велико-шовіністичної політики агресора та інтервента…

Саме для реалізації цього плану, у період розпаду комуністичного СРСР, в 1989 -1991 рр. комуністичною владою на Закарпатті (прихвостями москалів) за вказівкою і під керівництвом ЦК КПРС і КДБ СРСР було роздмухано і підтримано ідеологію “політичного русинства” та зроблено спробу заколоту щодо проголошення політичної автономії в Закарпатті… Слава Богу, цей план було знешкоджено силами національно-патріотичних сил Закарпаття, зокрема Закарпатською крайовою організацією Народного Руху України.

Не всі наші земляки тоді поділяли погляди представників національно-патріотичних сил краю щодо активної протидії спробі комуністичної влади проголосити політичну автономію в Закарпатті. За відмову підтримати прокомуністичний і промосковський курс на проголошення ворожої щодо України політичної автономії в Закарпатті, який підтримувався зокрема і окремими радикальними політичними колами з Угорщини в надії та за комуністичні обіцянки на проголошення угорської автономії в угорсько-мовних районах нашого краю, неодноразові докори лунали і на мою адресу, як народного депутата України від антикомуністичної опозиції у Верховній Раді України (1990 – 1991 рр.) і голови Тячівської районної організації НРУ (1989 – 1991 рр.), голови Закарпатської крайової організації НРУ (1991 – 1992 рр.). Та час показав, що саме тактика і стратегія представників саме українських національно-патріотичних сил Закарпаття (зокрема організацій – НРУ, Гельсинської спілки, УРП, ДемПУ, крайової “Просвіти”, Товариства української мови та інших) була вірною і відповідали дійсному захисту національних, політичних, економічних, культурних, мовних та духовним інтересам як Закарпаття,так і України в цілому. Інакше, у випадку реалізації в 1989 – 1991 рр. прокомуністичного та промосковського плану щодо спроби проголошення політичної автономії в Закарпатті, сьогодні коштував би нам втратою миру та спокою в нашому краї, бо під брехливим і лицемірним гаслом “захисту політичних русинів”, ми би опинились під дулом путінських окупаційних автоматів та танків, а Європа (в тому рахунку і Угорщина), отримала би під своїми кордонами старого московського окупанта та його атомні боєголовки, як наразі це ми спостерігаємо в Криму.
Тому ганьба всім тим, хто в умовах реальної агресії та інтервенції з боку ординсько-комуністично-кадебіської Московії про України підтримують та живлять антиукраїнський сепаратизм в Закарпатті.
22 березня 2014 р.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *