Антидержавні протести на Закарпатті організував тандем Балоги з Медведчуком – Ратушняк

Антидержавні протести на Закарпатті організував тандем Балоги з Медведчуком – Ратушняк

Про це лідер “Нового Закарпаття” Сергій Ратушняк заявив на своїй сторінці у мережі Фейсбук: – Як чітко прослідковується зв’язок ЕЦ-Балоги з Медведчуком і російською агентурою.
Балоги (“ЕЦ”) організували в краї антидержавні протести з перекриттям центральних автомагістралей. Що само по собі є злочином. 
Я в ФБ вказую:
1). На абсурдність мобілізації людей без досвіду при наявності 700 000-ної армії силовиків в країні;
2) про наявність стратегічного значення нашого краю і зацікавленості в ньому Заходу, Росії і мафіозних банд ( штибу “Барва”) при слабих, майже нульових потужностях крайових військових частинах і нелегальній озброєній Армії банди братів Балог. І що наш аеропорт і чотири дороги треба захищати, а це робити нікому. Натомість працює, розвивається і озброюється в краї за державний кошт армія-банда Балог! Зі складами зброї і полігонами для тренувань. 3). Що мобілізації при відсутності статусу військової операції – це справа державна і очолювати мають депутати і чиновники з синами і саме брати Балоги і Петьовка з синами мали би очолювати цю мобілізацію. Хоча в плані соцвиплат і пільг такі призови – обман і нічого людям не дадуть. Бо нема в законі статусу АТО. Що ж роблять подвійні агенти Балоги. Через своїх повій Чаленко, Цибулько, Попових, Карасьових і ресурси старого приятеля Медведчука все це перекручують на сепаратизм Ратушняка і синхронно з російськими сайтами це розповсюджують. А я і зараз повторюю. Край треба боронити і державу від банди, вже добре озброєної, братів Балог і Петьовки і що кращим кроком було би відправити їх з синами на Донбас, а тут навести лад з їх складами контрабанди, контрафактної продукції і зброї. Так що бариги, синків-мажорів з купленими мандатами – на Донбас, а не пісюльками займатись.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

2 Comments

  1. А де месія Ющенко? Балога був його правою рукою, Медведчук другом, а всі інші окрім Богатирьової і Януковича – ворогами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.