Анатолій Полосков про ситуацію в “безголовій” Мукачівській районній раді

Анатолій Полосков про ситуацію в “безголовій” Мукачівській районній раді

Анатолій Полосков, голова Закарпатської ОДА:

“Мукачівський район – це єдиний в Україні район, який станом на сьогодні не спромігся визначитися з керівництвом районної ради, передачею об’єктів спільної власності та іншими критично важливими питаннями для громади.

На жаль, вимушений констатувати, що політичні протистояння створюють реальну загрозу порушення сталої роботи системи соціального захисту, освіти, культури і охорони здоров’я в новосформованих територіальних громадах району.

З 01.02.2021 року розпочинається реєстрація для участі в ЗНО-2021 та підготовка замовлень на виготовлення документів про освіту для учнів 9-11 класів. Ці процеси фактично можуть бути зірвані. Окрім того, залишається невизначеним питання утримання закладів, виплата заробітних плат, перепризначення працівників, тощо.

Такий стан справ є неприпустимим для нашого краю. Як голова області, не міг залишатися осторонь цієї критичної для громади ситуації, та задля консолідації позицій всіх фракції райради був вимушений втрутитися в процес. Внаслідок тривалих переговорів з представниками депутатського корпусу районної ради, були досягнуті попередні домовленості щодо скликання позачергової сесії Мукачівської районної ради, та погоджено наступний порядок денний:

1. Про передачу майна та установ у власність територіальних громад.

2. Про право підпису договорів на комунальні послуги.

3. Про початок реорганізації Свалявської та Воловецької районних рад.

4. Про оголошення перерви.

Оскільки порядок денний не містить жодних політичних і кадрових питань, закликаю депутатів та лідерів всіх сил, яких обрали до складу Мукачівської районної ради, відкинути політичні суперечності, прийти на сесію та прийняти рішення для виводу роботи системи соціального захисту, освіти, культури і охорони здоров’я району з колапсу.

Хочу подякувати депутатам за відповідальну позицію. Сподіваюсь на конструктив з боку всіх депутатів Мукачівської районної ради під час роботи завтрашньої сесії.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.