Америка сповідує подвійні стандарти – Гриценко

Америка сповідує подвійні стандарти – Гриценко

гриценкоThe Times повідомляє про готовність Америки заблокувати особисті рахунки Путіна закордоном. Якщо Росія вторгнеться в Україну зі Сходу. Вказується сума в $40 млрд, особиста доля Путіна в різних компаніях.

Звучить красиво. Дуже солідарно з Україною. А насправді, вдумаймося, що за цією заявою по суті?

Цинізм і подвійні стандарти!

Виходить, якщо Путін не піде проти України війною зі Сходу, то вкрадені ним у російського народу корупційно-брудні $40 млрд і надалі, як дотепер, спокійно лежатимуть у західних банках? Працюватимуть на західні економіки? Так само, як там лежали й дотепер лежать вкрадені в українського народу корупційно-брудні мільярди януковичів, азарових, клюєвих…?

 

А про вимоги вашого власного, західного, антикорупційного законодавства не хочете відверто поговорити, шановні західні партнери? Воно ж вас зобов’язує (вимагає від вас!) діяти і протидіяти усім чиновникам-корупціонерам, в тч російським і українським?!

Ваші власні закони вимагають від вас блокувати оті рахунки януковичів і путіних не тоді, коли вже Майдан їх знесе і не тоді, коли вони вже наказ на війну віддають – ви маєте протидіяти корупціі й блокувати їхні рахунки, згідно ваших же законів, завжди і всюди!!!

 

Ви й надалі повчатимете нас прозорості та відповідальності влади, рівності всіх перед законом? Може, досить уже цинізму і подвійних стандартів?!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *