Активна молодь міста влаштувала свій концерт для ветеранів (ВІДЕО)

В такий важливий для всього людства день прийнято вітати ветеранів війни. Всюди організовуються всілякі офіційні заходи, зустрічі тощо. Проте, деякі ветерани не те що в парк або на площу – з власної кімнати вийти не можуть.
Саме таких людей і вирішили привітати  активна, небайдужа молодь міста. Вони завітали до Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування.
Організатором свята виступила Юлія Романова- представниця благодійного комітету “Ужгородської Федерації Єдиноборств”. Ідею підтримали в ГО “Кардинальні зміни”. До привітань приєдналися спортсмени команди “Street Workout (Ужгород)”, зразковий дитячий ансамбль “Веселка”, молодь зі студії “Соло Міо” при УжНУ, учениця 8″В” класу ЗОШ № 5 Острадчук Вероника.
 уфє
Як зазначила Тетяна Михайлівна Бабець – керівник студії “Соло Міо” – всі учасники свята з радістю прийняли в ньому участь, навіть думки ніхто не допускав, щоб відмовитися. Кожен із них хотів принести сюди частинку свого тепла та позитива, адже літнім людям так часто не вистачає уваги до них.
Ну а на згадку про цей день хлопці та дівчата роздали подарунки всім глядачам. Не забули і про тих, хто через стан здоров’я не зміг особисто бути присутнім на концерті.

https://youtube.com/watch?v=wPfTlSlERisframeborder%3D0allowfullscreen

https://youtube.com/watch?v=wPfTlSlERisframeborder%3D0allowfullscreen

https://youtube.com/watch?v=wPfTlSlERisframeborder%3D0allowfullscreen

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *