Активісти вчергове спіймали чопську владу на злочині (ВІДЕО)

захороненняПро це інформує громадський діяч Лариса Ступак:
“Члени громадської організації “СНК” раніше вже фіксували несанкціонований забір та вивіз шару ґрунту з земель запасу м.Чоп. Комунальники, не ховаючись продовжують видобувати намул та підкалимлюють, продаючи його дачникам. Визначним особам міста таким, як секретар ради Фелдій О. та іншим небожителям білого дому намул завозять на присадібні ділянки безоплатно. Величезні ями, що залишаються після виїмки грунту, вкрили значну частину теріторії біля кладовища та у прибрежну частину р.Тиси. У той же час біля кладовища постійно збираються величезні купи побутового сміття. Коли гори сміття стають, схожими на Говерлу, директор коммунальників особливо не заморочуєтся його вивозом та утилізацією. Сміття просто згрібають и наповнюють ним ями від незаконної виїмки грунту. Таким чином вбивають два зайці. І на намулі трохи підзаробили і купи сміття прибрали. А після того, хоч потоп.

Тільки що активисти “СНК” зафіксували і цей факт.
На місце подій активісти викликали міліцію. Разом з нею чомусь прибули міський голова Цар Г.В. , секретар ради Фелдій О.П., заступник міського голови Бізіля О.В., начальник комунальників Касьян В.І, директор КП “Тиса” Олеан Ю.А.
Не розкриваємо поки всі відзняті активистами на протязі декількох місяців відеодокази злочину. Почекаємо відкриття крімінального провадження, допоки всі учасники подій не нададуть письмові пояснення.
А загалом-то:
Дякуємо нашому міському голові за ніжну турботу
про природу та про наше здоров’я”.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.