Активісти просять Генпрокурора перевірити законність статків прокурора Закарпаття та його заступників

Активісти просять Генпрокурора перевірити законність статків прокурора Закарпаття та його заступників

24.05.2016 року в ефірі 112 каналу політолог та блогер Тарас Березовець повідомив результати зустрічі Генерального прокурора України Юрія Луценка із блогерами, а саме: «генеральний прокурор пообіцяв, що прокурори не будуть недоторканими, особливо це стосується майна навіть не на самих прокурорах, а на членах їх сімей, тобто будуть переглянуті декларації їхніх найближчих родичів для того, щоб мати підстави для звільнення цих людей як мінімум» ( 4 хв. відео).

http://Ось і вирішили звернулися до Юрія Луценка з проханням виконати обіцяну перевірку статків Закарпатського обласного прокурора Володимира Янка та прийняти до нього міри. Також попросили перевірити законність джерел доходів заступників Володимира Янка, які є міліонерами у доларовому еквіваленті.

Нагадаємо, що 21 травня лідер Демократичного альянсу в Закарпатській області Олександр Пересоляк, головний редактор газети «Сила народного контролю» Лариса Ступак та фотокореспондент Ярослав Сайкевич і представник ГО «Ужгородська громадська рада» Анастасія Бачинська відвідали помешкання дружини прокурора Закарпатської області Володимира Янка у м. Яремче.

Як виявили журналісти, житловий будинок, а по факту комерційний об’єкт Вілла  “Карпатський замок” 454 м2 знаходиться у спільній власності прокурора Закарпатської області Янка В.М. та його дружини Янко Галини Михайлівни (на момент придбання у власність).  Цей розкішний об’єкт нерухомості обласним прокурором не задекларований за 2015 рік.

Таким чином, у діях прокурора  Закарпатської області Янко В.М. можуть міститися ознаки  адміністративного корупційного правопорушення, а саме: подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 172-6 КУпАП).

Також попросили генерального прокурора України перевірити:

яким чином родина прокурора Закарпатської області Володимира Янка вже у 2015 році змогла повністю та достроково погасити 200 000, 00 доларів США, взятих у кредит в банку в 2007 році ???

Причини недекларування двох земельних ділянок, які записані на Янко Галину???
Причини недекларування NISSAN Patrol зеленого кольору, LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE, Toyota Avensis, HONDA CR-V, які по наявній у активістів інформації знаходяться у користування Янко Галини??

“Відверто кажучи, майже не віриться, що Юрій Луценко реформує органи прокуратури…Або навіть відреагує на наше повідомлення про корупційне правопорушення. Що йому заважало під час правління Віктора Ющенка реформувати міліцію??? Однак, для того, щоб на 100% переконатися у безпомічності сьогоднішньої влади – потрібно звертатися до неї із явними та обґрунтованими повідомленнями про корупцію.  Далі буде….”

повідомлення повідомлення2 повідомлення3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *