Аеропорт “Ужгород” через погодні умови не зміг прийняти тестовий рейс із Києва

Аеропорт “Ужгород” через погодні умови не зміг прийняти тестовий рейс із Києва

Про це повідомила речниця аеропорту «Львів» Наталія Пиртик.

«Літак, який сьогодні зранку вилетів з аеропорту Бориспіль і прямував до Ужгорода, перенаправили до нас, в аеропорт «Львів», оскільки зараз на Закарпатті несприятливі погодні умови. Орієнтовно очікуємо приземлення о 12:30», – зазначила Пиртик.

Першим про те, що Ужгород не зміг прийняти тестовий літак з Києва через погані погодні умови повідомив журналіст Віталій Глагола. На літак чекали журналісти, яким мали урочисто повідомити про відновлення рейсів з Ужгорода до столиці та представити літак ATR, на якому відновлюватимуть авіасполучення з обласним центром Закарпаття.

«Сьогодні літак вилетів з аеропорту Київ (Бориспіль), але аеропорт Ужгорода не зміг прийняти літак через погані погодні умови. Рейс із народними депутатами, керівництвом Державіаслужби та компанії Windrose приземлиться в аеропорту Львів», – повідомив Глагола.

За його словами є варіант, що у Львові літак буде до покращення погоди, аби із делегацією таки прилетіти в Ужгород до кінця дня.

Як повідомляв Укрінформ, Авіакомпанія Windrose (Роза вітрів) у червні 2021 року планує запустити регулярні авіарейси по трьох напрямках: Київ – Ужгород – Київ, Київ – Чернівці – Київ та Київ – Кривий Ріг – Київ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *