Doc.ua запис до лікаря

Повна версія мітингу незгідних та зустрічі громадськості з мером Мукачева (ВІДЕО)

Повна версія мітингу незгідних та зустрічі громадськості з мером Мукачева (ВІДЕО)

Підприємці, волонтери, активісти “Народної Ради Мукачівщини” зібрались на мітинг, та  зустрілись з мером Мукачева Андрієм Балогою щоб висловити свої претензії і невдоволення з різних питань.

Раніше “Трибуна” повідомляла, що волонтери Народної Ради Мукачева сьогодні вийшли на мирну акцію протесту з приводу їхнього виселення з приміщення на вулиці Миру в Мукачеві.  Це чи не єдина організація, яка займається збором найнообхідніших речей для воїнів АТО, важкохворих та дітей сиріт. Підтримати благодійників прийшло чимало людей, адже ніде в Україні влада так цинічно не поступає з волонтерами, як у місті над Латорицею.

Міський голова Мукачева Андрій Балога зустрівся з представниками ГО “Народна рада Мукачівщини”, журналістами та представниками інших громадських організацій.

Активісти принесли колективне звернення щодо приміщення, яке сесія Мукачівської міської ради вирішила відібрати у волонтерської організації.

Андрій Балога визнав, що дане питання особисто виносив на сесію для того щоб у дане приміщення поселити Мукачівську міську організацію товариства Червоного Хреста. На конкретні запитання волонтера Катерини Легерди міський голова так і не зміг відповісти, переводячи тему в інше русло.

Детальніше дивіться у відео КЛЮЧ ТВ

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *