82 відсотки захворілих на грип та ГРВІ на Закарпатті – діти

грипЯк повідомила заступник начальника відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду санітарно-епідеміологічної служби області Вікторія ДЬОРДЯЙ за період з 20 по 27 листопада 2015 року до лікувально-профілактичних закладів області з приводу захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції звернулося 3323 особи, темп приросту у порівнянні з попереднім (47) тижнем 2015 року  склав 2,8%.

У порівнянні з аналогічним 48 тижнем 2014 року, рівень захворюваності на ГРВІ серед населення області нижчий на 8,1%. Показник захворюваності складає – 26,4 на 10 тисяч населення, що на 29,7% нижче епідемічного порогу.

Відмічається незначний ріст захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції на більшості адміністративних територіях області. Високі рівні захворюваності протягом поточного тижня реєструвались в м. Ужгороді  та Виноградівському  районі.

Серед загальної кількості захворілих 64,8% становлять діти віком до 17 років, найвищій рівень спостерігається  у віковій групі 5-14 років (46,8%).

Госпіталізовано до медичних установ 3,0% від усіх захворілих, з яких 82,2%  становлять  діти.

З початку епідемічного сезону проти грипу та ГРВІ вакциновано 1967 осіб, серед яких – 1256 осіб із групи медичного ризику та 711 осіб епідемічного ризику.

Фахівцями Держсанепідслужби області продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення області на гострі респіраторні вірусні інфекції, проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, з метою покращення обізнаності населення щодо профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій та вакцинації, як найефективнішого засобу захисту організму від вірусів грипу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *