Закарпатську виконавчу службу звинуватили у впровадженні донецько-луганської схеми (ДОКУМЕНТ)

Закарпатську виконавчу службу звинуватили у впровадженні донецько-луганської схеми (ДОКУМЕНТ)

Як виявив Демальянс у Закарпатській виконавчій службі процвітають донецько-луганські схеми. По одній із таких схем майже 200 000,00 грн. було викрадено з рахунків міжгірської фірми та перераховано мешканці м. Антрациту, Луганської області.

Схема викрадення коштів керівництвом Закарпатської виконавчої служби дуже проста.

  1. Як об’єкт для крадіжки обирається збанкрутіла фірма-боржник, яка не контролює ходу виконавчого провадження відносно себе.
  2. У фірми повинні бути вільні кошти на рахунках, або майно, яке можна продати.
  3. У виконавчу служби пред’являється підроблений виконавчий лист по якому стягувачем є «своя» людина, а боржником відповідна фірма.
  4. За підробним виконавчим листом з фірми на користь своєю людини стягаються кошти.

Так, в нашому випадку для стягнення коштів був наданий  підробний виконавчий лист по справі №761/9789/15-ц Шевченківського районного суду м. Києва про стягнення з ТОВ «Імідж-Закарпаття»  на користь Ковальчук Ірини Артурівни (Луганська область, м.Антрацит) 485 345, 61 грн.

А насправді ж по справі №761/9789/15-ц сторонами є зовсім інші особи:  позивач Бобруйко Тетяна Петрівна та відповідач Бобруйко Тамара Михайлівна.

Саме таку нехитру оборудку було нещодавно реалізовано в стінах Закарпатської виконавчої служби, що призвело до крадіжки близько 200 тис. грн..

А чим у цей час займається прокуратура та міліція Закарпаття? Відкриває «надцяте» кримінальне провадження, яке закінчиться нічим?

Повідомляє da.uz.ua

shema shema2 shema3 shema4

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “Закарпатську виконавчу службу звинуватили у впровадженні донецько-луганської схеми (ДОКУМЕНТ)”

  1. Відділ примусового виконання рішень управління ДВС ГТУЮ у Закарпатській області повідомляє, що зазначена стаття містить недостовірну інформацію, персональні дані сторін виконавчого провадження, дані фінансових документів відділу, за розповсюдження яких передбачена відповідальність, одночасно повідомляємо, що саме за заявою начальника відділу примусового виконання рішень слідчими органами порушена кримінальна справа по факту підроблення документів відносно винних осіб, грошові кошти неналежним стягувачем завдяки оперативності відділу примусового виконання рішень та слідчих органів не отримано, тобто факт “крадіжки” відсутній

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *