Закарпатська прокуратура невспромозі здолати лісову мафію (ФОТО)

Про крищущі випадки і схеми знищення лісів пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук правозахисник Роман Келемен (орфографія і стилістика збережені).

Викликали прокурори для встановлення вітровалу , морозобою , різної гнилі еколога на вказаних ділянках ,які я описував раніше з фото . І яким було здивування нас всіх , що він –еколог не бачить порушення і взагалі він на тому не розуміється, і пішов еколог пеньки міряти лінійкою . На перевірку еколог прийшов з ручкою і блокнотиком , як на прогулянку і взагалі відмовлявся щось фіксувати . Ось я йому показую , що дерева спиляні бензопилою , а він каже , що це їх повалив вітер . В серпні місяці він побачив морозобій , тобто коли стовбур дерева тріснув від великого морозу . Ось, чому на Закарпатті екологія ніколи не бачила порушення екології . Для чого така екологічна служба ??? І це ви собі уявіть , що вони так дурять прокуратуру , а що тоді вони відповідають громадянам . Для чого тоді було літати на вертольоті над лісом голові ОДА Москалю та генпрокурору Луценку , для чого тратити було паливо ? Але здивувало всіх , що проїжджаючи біля стихійного смітєзвалища еколог навіть не звернув на це увагу .
P.S Мені вже самому цікаво , чи зможе прокуратура Закарпатської області встановити факти зловживання при виділенні частини лісу під санітарно-суцільну рубку . Про ухилення від сплату податків я вже мовчу. Ось Вам і реформа правоохоронної системи. – зазначає Роман Келемен.

ліс2 ліс

ліс3ліс4 ліс5 ліс6 ліс7 ліс8 ліс9 сміття сміття2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *