7-річний Євген Смерековський з Ужгорода продовжує перемагати на престижних подіумах

7-річний Євген Смерековський з Ужгорода продовжує перемагати на престижних подіумах

У Києві, в залі Локація, що в самому серці парку «Перемога», пройшов грандіозний Всеукраїнський професійний конкурс моделей та дизайнерів «BEST PODIUM MODEL». Попередній конкурс моделей через карантинні обмеження вимушено проводився в онлайн відео форматі.

У заході прийняли участь зіркові гості, журі – метри фешн індустрії, а також улюбленець глядачів шоу «Танці з зірками», актор, шоумен, зірка тік-току – харизматичний Арам Арзуманян. Для гостей була організована ексклюзивна шоу-програма та виступи українських артистів.

Конкурс проводився з метою пошуку нових та креативних моделей і дизайнерів для подальшого розвитку їх творчих здібностей та перспективного просування в сфері моделінгу. Сотні моделей Конкурс проводився з метою пошуку нових та креативних моделей і дизайнерів для подальшого розвитку їх творчих здібностей та перспективного просування в сфері моделінгу. Сотні моделей дефілювали по незвичному оригінальному круглому подіумі, демонструючи колекції найкращих українських дизайнерів, які вразили гостей своїми оригінальними нарядами.

Як і на минулому конкурсі, перемогу та титул «BEST PODIUM MODEL» здобув 7-річний Євген Смерековський з Ужгорода, який, маючи вже десятки перемог, гідно представляє Закарпаття не тільки на всеукраїнському, але і на міжнародному рівні. Женя нагороджений дипломом, стрічкою та багатьма цінними подарунками.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.