“Правий сектор” назвав провокацією, в інтересах силових структур, заяви колишнього керівника закарпатського підрозділу

прапор10.02.2016 р. в соцмережах з’явилося повідомлення від Романа Стойки (“Чесного”), в якому він закликає “правосеків” зібратися в Києві на так звану “конференцію”.

Після виходу з “Правого сектору” Дмитра Яроша та його прибічників, у час змін в структурі руху “Чесний” зайнявся активним розвалюванням та ослабленням “Правого сектору”. Закулісні інтриги, обливання брудом активістів та командирів, підрив авторитету Проводу – ось “революційна” робота “Чесного”.

За гнівними і красивими постами у Facebook ховається відверта робота провокатора, яка ведеться виключно в інтересах силових структур, що працюють на знищення ПС. Для довідки: Стойко у минулому – оперативний працівник міліції. Також він має родичів і зв’язки в СБУ.

Хто мав змогу відслідковувати “хід думок” Стойки, той помітив шизофренічну непослідовність: спочатку заклик про творення окремих, нікому не підпорядкованих груп, потім рада командирів і ніяких провідників, тепер вибори провідника і єдність. Спочатку паплюження командира “Хорвата” і його ближчих побратимів після подій на Драгобраті, потім самореклама на його імені та бажання “поставити” його провідником, а після чіткого звернення друга “Хорвата” на суді до учасників “Правого сектору” – знову обливання брудом.

Спочатку сіючи недовіру серед побратимів, доклавши руку до розвалу певних структур у “Правому секторі”, постійно намагаючись створити хаос у нашому русі, тепер маніпулятор “Чесний” закликає до єднання всіх і вся на його “конференції” (!?).

Національно-визвольний рух “Правий сектор” пережив вже не одного такого “чесного” і залишається надалі цілісною революційною структурою.

8-го листопада в Києві відбулася Конференція, яка дала поштовх оновленню в “Правому секторі” і мабуть комусь дуже хочеться, щоб наша Організація змаргіналізувалася та роздробилася.

Офіційно заявляємо, що Роман Стойко не має відношення до НВР “Правий сектор”. Закликами не підпорядковуватись керівникам руху та внутрішнім сепаратизмом він сам себе вивів за межі ПС.

Тому закликаємо всіх прихильників, активістів і бійців “Правого сектору”, що піддались на есбеушно-ментовські провокації “Чесного”, не шукати революцій у соцмережі, а виходити на контакт з керівництвом “Правого сектору” та долучатися до спільної боротьби. Телефони Центрального штабу: (099) 030-23-13, (093) 868-16-27.

Провід НВР ПС не допустить хаосу і знищення структури! Разом до Перемоги!

Провід Національно-визвольного руху “Правий сектор”