Власником комплексу на Драгобраті, де виникла перестрілка за участю бійців ПС, є донецький бізнесмен

Власником комплексу на Драгобраті, де виникла перестрілка за участю бійців ПС, є донецький бізнесмен

стемпіцькийПро це в мережі Фейсбук повідомляє командир ДУК Андрій Стемпіцький.

На даний момент стало відомо, що заклад «Хата Магната» належить жителям Донецької області з м. Красноармійськ, більшість персоналу також з Донецької області. Зареєстровано заклад на Андрійченко Ірину Юрївну та Канюка Ігоря Івановича за адресою 85300, Донецька область, м. Красноармійськ, вул. Добропільська, буд. 2.

хата

Також Андрій Стемпіцький прокоментував події за участю бійців “Правого Сектору” на Закарпатті.

Сьогодні на Драгобраті в Закарпатті відбувся конфлікт між групою бійців ДУК ПС та охороною «Хати Магната» до якої підключилась певна кількість місцевих жителів. В результаті на даний час затримано друга «Хорвата» – начальника оперативного штабу (одного з організаторів та першого офіційного командира 5-го ОБАТ ДУК ПС, пораненого в боях з окупантом), друга «Бєса» – командира 13-го запасного батальйону ДУК ПС (Київ), який воював в Донецькому аеропорту, де був контужений у бою з російським спецназом та ще трьох бійців.
Протягом дня з’ясовувались обставини інциденту. Інформації багато – її зараз опрацьовують наші аналітики та журналісти, тому і не робимо ми поспішних гучних заяв на основі матеріалів бульварної преси.
Не виключено, що конфлікт міг виникнути і на побутовому грунті. І «Хорват», і «Бєс» були контужені та поранені на війні, тому їхня психіка особливо чутлива до будь-яких негативних подразників. Але точну інформацію будемо мати згодом.
Пишуть, що використовувалася вогнепальна зброя, з натяком, що нашими бійцями, тільки чомусь кульові поранення в наших хлопців.
Ніхто з нас від хлопців не відмовляється, як вже багато хто прогнозує. Це наші побратими і що би не трапилось – ми сім’я. Будь-які труднощі пройдемо разом. Все необхідне робиться.
А хто відмовився від побратимів публічно, то хай потім і в очі їм дивиться.
Будемо інформувати по цій ситуації. Слава Україні! Друг «Летун».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *