Позиція ГО “Карпатська Січ” щодо розбещування неповнолітніх українських дівчат іноземними студентами з арабських країн

Позиція ГО “Карпатська Січ” щодо розбещування неповнолітніх українських дівчат іноземними студентами з арабських країн

Нещодавно Івано-Франківську громадськість потрясла звістка про те, що іноземні студенти з арабських країн займались розбещуванням неповнолітніх українських дівчат. Хоч справа сама по собі є досить резонасною регіональні ЗМІ та представники Правоохоронних органів стараються максимально зменшити її розголос, а останні взагалі прагнуть найшвидше “розмити” справу і не займатись встановленням справедливості (чи для полегшення своєї ж роботи, чи за наказом вищих структур невідомо).

30 грудня навіть була скликана пресс-конференція з цього приводу учасниками якої були представники навчальних закладів, органів влади, представники Правоохоронних органів та громадські активісти, які стали на опозиційні позиції та вимагали справедливого розлідування та покарання.

Івано-Франківський осередок ГО “Карпатська Січ” в свою чергу також зтурбована таким інцидентом і заявляє, що буде допомагати українцям відвойовувати справедливість на своїй землі будь якими методами, адже такі випадки демонструють, що іноземці бачать Україну в ролі типової держави західної Європи з її ліберальними та толерантними цінностями.
Ми не забороняємо їм здобувати нашу освіту, але ми вимагаємо від них дотримування наших законів, людського поводження, а також поваги до нашої культури, віри та справжніх європейських цінностей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *