Підпалювачі автівки голови Громадської ради Ужгорода сидять у міськраді, – Пересоляк

Про це в мережі Фейсбук пише голова Громадської ради ужгорода Олександр Пересоляк.

Вчора під час св’яткування Нового року року Громадською радою Ужгородської міської ради в нашому новому офісі на Київській Набережній, 3 під самісіньким входом у офіс намагалися спалити автомобіль, який знаходиться у моєму користуванні. Такий символічний подарунок до ялинки підготували нам “друзі” із міської ради. Останні два питання по яких ми жорстко критикували депутатів більшості та керівництво міста Bohdan Andriyiv це “псевдо мораторій” та непрозоре формування конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на громадському транспорті.
Висновки: окремим депутатам більшості та керівництву міста не дуже подобається те, що Громадська рада Ужгородської міської ради під моїм керівництвом заважає їм відбивати вкладене на цих виборах “бабло” та відкриває ужгородцям очі на реальний стан справ в Ужгороді. Те, що тепер відбувається в Ужгороді це “Погорелов у квадраті”!
А тепер про позитивне. Він загоряння автомобіль врятували декілька секунд та блискавична реакція колективу LaFamiglia Ristorante (Київська Набережна, 2) і небайдужих перехожих, який усім що було під руками: компотами, водою, тканинами за декілька секунд загасили полум*я та звели нанівець наміри зловмисників зіпсувати св*ято. Окрім патріотичного колективу, у Ресторані LaFamiglia ще й надзвичайно смачна кухня.
Продовження серіалу у січні 2016 року!

підпал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *