Закарпатські краєзнавці привітали працівників архівних установ

Про це йдеться в листі  Голови Закарпатської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, кандидата історичних наук М. В. Делегана.

Краєзнавці області щиро вітають працівників і ветеранів  архівної системи з професійним святом – Днем працівників архівних установ!

      В архівах зберігаються безцінні документальні багатства історії та культури, свідчення трагічних сторінок і розвитку Срібної Землі. Нинішні кризові умови накладають особливу відповідальність за Вашу малопомітну, але вкрай важливу роботу. Тільки завдяки Вашій діяльності нащадки зможуть отримати і належно використовувати неоціненну спадщину – документальні свідчення різних історичних періодів та досвід минулих поколінь.

      Яскравими сторінками історії архівної справи області стали імена М. Няраді, про діяльність якого свідчать документи майже 400-річної давності, І. Горвата, А. Комаромі, М. Радвані, А. Шоша, Г. Неклеси, Д. Поповича та багатьох інших.

      І нині актуальним є заповіт керівника архівної служби Підкарпатської Русі 1920-х років – завданням архівістів є збереження історичних і культурних надбань в інтересах держави і науки!

       Від імені краєзнавців області бажаю Вам міцного здоровʻя, невичерпної енергії, творчого натхнення і вагомих звершень у повсякденній праці, благополуччя та щастя в родинах і мирного неба!

     Голова Закарпатської обласної організації

Національної спілки краєзнавців України,

кандидат історичних наук                                                                           М. В. Делеган

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *