В Мукачеві судять держвиконавця

Про це повідомляє Спеціальний Контроль.

В Мукачівському міськрайонному суді в ці хвилини триває продовження слухання кримінального провадження за ознаками статті 358, частина четверта ККУ , стосовно державного виконавця Олександра Гаринця.

На судове засідання з’явилися потерпілі, прокурор Прохоров, сам підсудний та його захисник. Головуючий на процесі суддя Камінський допитує потерпілих. Обвинувачений Олександр Гаринець зловживаючи службовим положенням підробив акт виконання, чим сприяв у продажі автомобіля, що раніше на нього було накладено арешт. Виконавча служба Мукачівщини не проводила ніяких офіційних торгів стосовно реалізації автівки, як проходила ця процедура наразі невідомо.

Не з’явився на слухання одіозний начальник МРЕО пан Чорі, причину неявки свою не повідомив. Прокурор просить суд перейти до вирішення клопотань аби допитати в засіданні свідків у справі. Головуючий прийняв ухвалу на місці про виклик частини свідків. Прохання потерпілих про допит їхніх свідків суддя відхилив.

Наступного засідання також мають допитати Мирослава Гарапка та Василя Феделиша, начальника та його заступника, проти яких теж відкрито кримінальне провадження, де головує суддя Олена Гутій. Наразі суддя Камінський оголосив перерву до 25 січня. Слухання відбудеться о десятій годині.

суд

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

3 відповіді до “В Мукачеві судять держвиконавця”

  1. а ця група виконавців не думали, що прийдеться відповідати перед законом за зловживання та перевищення службових повноважень, а головне підробка та підтасовка документів з метою незаконного заробітку, вчинення кримінальних дій по відношенню до потерпілих.
    Це змова, зговір державних чиновників з ціллю наживи шляхом обману, фальсифікації. А за це мають понести відповідальність сувору!

  2. Сволота, так йому й треба. Лиш треба пильно стежити, щоб суддя виніс законне рішення. Спасибі спецконтролю за висвітлення злочинної діяльності негідників з виконавчої служби. Щоб йому життя медом не здавалося.

  3. ОЗУ-організоване злочинне угрупування, де замішані усі керівники цих служб.
    Завдяки резонансу і розголосу це виплило наверх, інакше все би підмяли і спустили на гальма.
    Виконавці, начальник мрео мають сісти на лаву підсудних, а потерпілим компенсувати матеріальні і моральні витрати за страждання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *