«Закарпатгаз»: суму субсидії і рахунок за газ можна побачити в «Особистому кабінеті» споживача

Зареєстровані в онлайн-сервісі на сайті 104.ua споживачі природного газу Закарпатської області отримали можливість завантажити рахунок за газ та дізнатись про суму і дату нарахованої субсидії.

З 24 листопада для споживачів природного газу Закарпатської області запрацював онлайн-сервіс «Особистий кабінет». Ця послуга дозволяє, не виходячи з дому, заплатити за газ, внести показання газових лічильників, перевірити поточний баланс особового рахунку та переглянути історію платежів. За один місяць понад 3,6 тисячі наших клієнтів стали активними користувачами нової послуги. Мобільний, зручний та ефективний сервіс дозволяє вирішити більшість проблем, які виникають у наших клієнтів у режимі онлайн. Адже споживач може отримати відповідь, звернувшись із своїм запитанням до фахівців, вчасно і без зайвих клопотів, крім перерахованих вище послуг, записатись на прийом до керівництва як газорозподільної, так і газопостачальної компаній, що є значною перевагою, бо дозволяє економити та планувати свій час.

За перший місяць роботи ми встигли запровадити і нові функції, які вже доступні для наших клієнтів. Зокрема, з другої половини грудня всі наші споживачі можуть завантажити рахунок, аби заплатити за ним за послуги з газопостачання або подивитись деталізовану інформацію щодо нарахувань за останній розрахунковий місяць. Кнопка для завантаження рахунку розташована праворуч, в розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Отже, завантажити та надрукувати платіжний документ – справа декількох секунд.

 

Також, скориставшись реєстрацією у власному «Особистому кабінеті», всі наші клієнти, які подали заяву на отримання субсидії, можуть побачити її наявність у відповідному розділі сервісу. Останнє надходження субсидії із зазначенням суми і дати подано у розділі «Мої дані» разом з іншою інформацією з особового рахунку. Ознайомитись з історією таких надходжень можна у розділі «Книга споживача».

 

Неодноразові прохання споживачів додати зручну інструкцію безпосередньо в інтерфейс кабінету також втілені в життя – кнопку з іконкою додано праворуч у нижній частині розділів «Мої дані» та «Книга споживача».

 

«Ми дякуємо всім нашим клієнтам за надані пропозиції та зауваження щодо роботи “Особистого кабінету”. Надходять до нас вони як у повідомленнях нового веб-сервісу, так електронною поштою та через контакт-центр. Жодне з них не залишається без розгляду і по можливості буде втілене в життя. До того ж, у власному аккаунті сервісу кожен клієнт може голосувати за пропозиції інших споживачів, отже ми бачимо, які функції найбільш затребувані з точки зору клієнтів. Таким чином ми маємо можливість розставляти пріоритети в роботі над подальшим вдосконаленням цього сервісу», – коментує заступник голови правління з обліку та постачання газу ПАТ «Закарпатгаз» Олександр Голуб.

 

Пройти просту та інтуїтивно зрозумілу процедуру реєстрації в сервісі «Особистий кабінет» можна на сайті 104.ua.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *