Активісти через суд скасовують призначення керівництва Ужгородської місцевої прокуратури

Про це в мережі Фейсбук повідомляє голова Громадської ради Ужгорода Олександр Пересоляк.

Сьогодні громадські активісти Адріан Опачко та Демократичний Альянс – Ужгород подали заяву в суд з вимогою скасувати рішення про призначення керівництва Ужгородської місцевої прокуратури.
Причин декілька.

По-перше. На нашу думку, призначення керівництва Ужгородської місцевої прокуратури відбулося всупереч результатам незалежного (комп’ютерного) тестування. Саме так восьмий номер в рейтингу Дмитро Кириленко за суб’єктивним рішенням комісії став першим в рейтингу! По суті комісія сформувала свій рейтинг не маючи для цього законних повноважень! Подання кандидатів на заступників прокурора Ужгородської місцевої прокуратури комісія не зробила взагалі!

По-друге. На нашу думку, знівельована сама ідея оновлення кадрів прокурорських працівників та керівників. Простими словами вся реформа прокуратури та дії Генерального прокурора по призначенню керівництва прокуратури Ужгорода поставлена під сумнів.

По-третє. Підірвано довіру громадськості до осіб, які ймовірно зайняли свою посаду незаконно. За які заслуги перед конкурсною комісією чи перед Генеральною прокуратурою? Фінансові зобов’язання чи надані хабарі? Обіцянки бути вірними солдатами і приймати незаконні рішення?

Оцінку даній ситуації повинна дати громадськість, суди та провідники реформи органів прокуратури.

пересоляк

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *