В Ужгороді словацька та українська сторони обговорили черги на митниці (ФОТО)

 

На сьогоднішній день керівництвом Закарпатської митниці ДФС вживаються максимально оперативні заходи з усунення черги на кордоні.

– До завершення дня словацька сторона пообіцяла для обстеження вантажівок застосовувати ще один мобільний сканер й збільшити пропускну спроможність пункту пропуску, – зазначає, підсумовуючи результат наради, яка проходила сьогодні в пункті пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке», Володимир Колесніков – начальник Закарпатської митниці ДФС.

Серед основних причин, що призвели до значного накопичення вантажних транспортних засобів перед пунктом пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке» є той факт, що скупчення транспорту викликає значна витрата часу на обов’язкову процедуру сканування при в’їзді у Словаччину, яку проходять усі без винятку вантажівки. Наразі сканування здійснюється однією рентгенівською установкою, пропускна спроможність якої обмежена.

На скупчення вантажівок впливає й те, що більшість суб’єктів ЗЕД та перевізників намагаються виконати контракти до завершення поточного року. Також у перевізників закінчуються відповідні міжнародні дозволи для проїзду територією Угорщини. Таким чином, вони обирають словацький напрямок, де такі дозволи проїзду не потрібні.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

словаки словаки2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *