Нелюд з Закарпатської облради застрелив собаку лісника (ФОТО)

Депутат Закарпатської обласної ради від партії “Відродження” застрелив собаку, яка належала місцевому ліснику Йосипу Логіну.Про це в мережі Фейсбук повідомляє Ilya Panko (стилістика і орфографія автора).

13.12.15 р. В Анталовцях Логін Йосип, який пропрацював лісником 32 роки, чергувавши в лісі та дивлячись за порядком зі своїм другом-собакою (лайка), якого звали Алтай.
Втой час, у цьому лісі охотився депутат обласної ради Помпель Мирон Йосипович, екс-регіонал із партії “Відродження” та його гості.
Лісник підійшовши до компанії яка в цей момент розпивала спиртні напої, він побачив убиту в голову собаку і запитав їх, що запогенець це зробив?!
Мирон Йосипович встав та підійшов до лісника сказавши йому що це зробив я, а далі взявши його за груди вдарив об дерево та погрожуючи змусив його піти,
Бідолашний лісник Йосип пішов несучи свого друга-собаку на руках….
Це ганебний вчинок Помпеля М. Й. не перший, він постійно стріляв собак та худобу односельчан і наводив на них страх.
Люди, Ви бачите яке твореця беззаконня, за що було вбито безневинну собаку?
Що би ви зробили на місці цього лісника?
Подивіться йому в очі, і задумайтеся як можна було таке допустити зі сторини Помпеля М. та його гостів які дозволили цьому статись. На що він заслуговує? Яка ваша думка?

Йому в коментарі жорстко відповів Иван Панько:

Я добре знаю Йосипа та його собаку..Йосип порядніша людина його родина проживає за кордоном а ві з постійно з собакою на роботі в лісі …я думаю Йосип не раз завадив Помпелю вирізати дуб із своєї ділянки… Слабак ти Мироне… не нарвався ще нанормального хлопа … повезло тобі, що це не моя собака…тобі не природньо знати що длякогось собака може бути блиським товаришом даже членом родини… Будеш наказаний…

Помпель Мирон

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Нелюд з Закарпатської облради застрелив собаку лісника (ФОТО)”

  1. Повезло тебе чмо,что ты не мою собаку застрелил.Любишь стелять герой-едь в АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *