В Ужгороді представлять книгу про інформаційно-пропагандистські війни

У понеділок, 14 грудня 2015 року oб 11;00, в приміщенні Ужгородського військового комісаріату (вул.Бородіна,22) відбудеться презентація книги Всеволода Зеленіна «ПО ТОЙ БІК ПРАВДИ: НЛП як зброя інформаційно-пропагандистської війни». Модератором заходу виступить київський журналіст Літвішко Олена. Про це “Трибуну” інформують організатори заходу.
Захід буде цікавий всім, хто займається масовою комунікацією: політикам, журналістам, піарникам, рекламістам, дипломатам, політичним технологам та всім активістам громадських рухів.

Ось уривок з анотації:
Кожен крок нашого життя – це результат складної взаємодії почуттів, емоцій, переконань: наших власних та наших та нав’язаних нам іншими. Проблема у тому, що пересічна людина ніколи не розрізнить, де її власні думок, а де – наслідки пропагандистського впливу. А мета будь-якої влади гарантовано змусити аудиторію вести себе відповідно до розмірів влади . Причому, бажано, щоб люди вважали, що це їхній власний вільний вибір.
У ситуації інформаційно-пропагандистської війни ми всі опиняємося на перехресті світоглядних хвиль, що часто спонукають нас думати і діяти діаметрально протилежним чином, спричиняючи жорсткі внутрішні та зовнішні конфлікти. І якщо невміло керувати цими процесами, наслідки бувають жахливі: тотальна ворожнеча, психологічні травми, безумство, фанатизм, і як наслідок – протиправні дії, екстремізм, тероризм, братовбивство…
Ця книга – поєднання теорії і практики. Вона написана за матеріалами актуальних драматичних подій інформаційного конфлікту України та РФ 2014 року й знайомить читача з сучасними методами й психотехнологіями впливу на суспільну свідомість та підсвідоме, що потенційно можуть бути як небезпечно нищівними, так і цілющими, рятівними. Миротворчими чи вбивчими. Усе залежить від намірів користувача.
Книга адресована працівникам державних і недержавних спецпідрозділів інформаційної безпеки, журналістам, політикам, громадським діячам, а також усім, кого цікавить питання маніпуляції масовою свідомістю.
зеленін
Декілька слів про автора:
ЗЕЛЕНІН ВСЕВОЛОД ВОЛОДИМИРОВИЧ.
Сертифікований тренер НЛП міжнародної категорії, член Української спілки психотерапевтів (УСП) дійсний член Європейської асоціації психотерапії (ЕАР), член Асоціації політичних психологів України (АППУ), кандидат психологічних наук, доцент Національного педагогічного університету (НПУ) імені М.П. Драгоманова, практичний психолог, політтехнолог, із досвідом коучингу, тренерської і консультативної роботи в США, Канаді, Ізраїлі, а також країнах Азії, Західної Європи та СНД з 1996 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *