Мукачівка на колінах благає припинити “тортури” над її сім’єю

МукачевоДоведена до відчаю Наталія Корякіна звернулася зі сторінок спільноти Мукачево.Так про допомогу.

Я на колінах благаю Вас про милості, прошу Вас, допоможіть. Поверніть мені право на життя, мені моїм дітям. Ми в своїй квартирі живемо як в пеклі, моя дев’ятирічна донька мучиться від цього жаху. Я на грані відчаю, боюся дійти до стану афекту. Посилаю цей SOS, куди очі дивляться. Прошу Вас не побачте в цьому маленьку проблему. Для моєї сім’ї це пекло, тортури, сльози і хвороба. Моя сім’я з двох дорослих і двох дітей живе в місті Мукачево в п’ятиповерховому будинку.
Квартира розташована на другому поверсі. На першому поверсі розташований продуктовий магазин «Бомонд» на вулиці Карпенка Карого, 24.власником якого є Боднар Н.М. Дитяча кімната і спальня розташована над аркою будинку. В арку під стелю виведені потужні, які не відповідають технічним нормам холодильні установки магазину.
В цьому наша біда, катастрофа, ад – шум і вібрація в кімнатах від цих установок, ми живемо ніби в турбіні літака. При зверненні в СЕС міста Мукачево, вони радять з господарем магазину домовитися. Боднар старший і Боднар молодший –страшні люди. Їх репутація в місті бандитська . Грабежі і залякування, і все через корупційні схеми . Прості люди, яким довелося зіткнутися з ними в жаху радять мені потурбуватися за своє життя. При особистій розмові з цими людьми, де я прошу про компроміс, у відповідь чую мат, знущання і попередження, що у них скрізь свої люди. І напевно вони праві, півроку я ходжу в СЕС, міськраду, в міліцію, в муніципальну поліцію пишу, прошу, плачу, результату немає. Як каже цей Боднар, там сміються над мною. Я вивчила закони, пов’язані з моєю бідою і розумію, що без міськради без дозволу відповідних комісій Боднар не зміг би відкрити з грубими порушеннями свій магазин ( порушень кілька). Куди мені звертатися далі? В облраду?, але там сидять батьки тих, хто сидить у міськраді. Куди мені звертатися, в які товариства? Де зможуть захистити свої громадянські та людські права?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Мукачівка на колінах благає припинити “тортури” над її сім’єю”

  1. Цих пройдисвітів лише законним шляхом стааити на місто, це сімя яка розуміє мат, нецензурну лайку, та силу.це злодіі, батько старий шахрай який роками грабував мукачіаців, відбирав мацно, землі, кидав інвесторів наигроші і мацно, які втікпли від рекету, натравленого Боднарямт на них. Цю сволоту весь час кришував екс прокурор області Бенца Юрій, який був кпсиром у Пшонки.це бандформування роками за своі брудні гроші диктуавало меру Ленделу та чиновникам із ратуші, які за краденв гроші готові були лизати зад боднарям із бенцами! Це не можна описати, як ці тварі боднарі кров пили людям, натравляли ментів, шантажували, погрожували, люди жили у страху. Але знайшлися у місті люди які не побоялися піти на боротьбу із кланом корупціонерів, злодюг і бандюкїів Люди стали на заваді цим ублюдкам Боднарям і перемогли у всіх судах.але били і кричали на сполох!
    І останнє – днямт старого сволоту Боднаря Михайла і його дінку Моргіту Боднар Угорщина позбавила іх громадянства, це перемога на міжнародному рівні і пенсію цв скоти там отримували, а тепер мадяри іх копнкли в гузицю і вишвирнули!
    Не бійтеся і не здавайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *