Громадськість “зарубала” кандидатури на посаду ужгородського прокурора

Про це вмережі Фейсбук повідомляє голова Громадської ради Олександр Пересоляк.

Сьогодні відбулися громадські слухання «Стан розслідування правоохоронними органами злочинів проти громади міста Ужгород». На запрошення прийти відреагував тільки Ужгородський відділ поліції (по старому МВ УМВС), ні прокуратура м.Ужгорода в особі Красноголовець С.В. ні кандидати на посаду прокурора Ужгорода Шерстяник О.О., Савко І.І., Кириленко Д.П. не виявили бажання ознайомитися із пропозиціями та проблемами розслідування злочинів проти громади міста Ужгород та навіть не направили на громадські слухання своїх представників. Необхідність проведення такого заходу була викликана тим, що із понад 16 порушених кримінальних провадження проти чиновників Ужгородської міської ради жодного не доведено до логічного завершення, а деякі вже і списано до архіву.
За наслідками громадських слухань було ухвалено наступну резолюцію:

1. Правоохоронним органам, що забезпечують розслідування злочинів на території міста Ужгород, забезпечити оприлюднення інформації про стан розслідування злочинів проти громади міста Ужгород на офіційних сайтах, із вказівкою на номер кримінального провадження, дату внесення у ЄРДР, інформації про пред’явлення підозри (обвинувачення), фабули справи, статті кримінального кодексу, інформацію про передачу обвинувального акту до суду; інформацію щодо причини непред’явлення підозри протягом трьох місяців з моменту порушення кримінального провадження;

2. Провести перевірку дотримання працівниками правоохоронних органів дотримання КПК при розслідуванні вищеназваних злочинів, притягти винних у порушенні КПК до відповідальності;

3. Впровадити практику інформування населення щодо стану розслідування злочинів проти громади щомісяця через проведення прес-конференцій та брифінгів для преси з доступом громади на такі заходи.

4. Не рекомендувати Генеральному прокурору та його заступникам Красноголовець С.В., Шерстяник О.О., Савко І.І., Кириленко Д.П. для призначення на керівні посади у прокуратурі Закарпатської області, оскільки такі грубо проігнорували громадські слухання «Стан розслідування правоохоронними органами злочинів проти громади міста Ужгород».

громад

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *