Богдан Андріїв вітає ужгородців словами з методички Фізико-математичного ліцею (ФОТО)

Новий мер Ужгорода Богдан Андріїв на сторінках офіційного сайту міста, схоже, не став підбирати потрібних слів, хтось їх банально скопіював і привітав містян, з’ясували журналісти видання Кавіль Ньюз

Наводимо текст вітання, який зараз розміщений на сайті:

«Одне із найдревніших міст України та водночас вічно молодий Ужгород завжди радо зустрічає гостей.

Ужгород — найзахідніший обласний центр України. Насичена подіями історія та унікальне географічне положення створюють багатогранний колорит та привабливість цього чудового куточка земної кулі. Будучи розташованим на перехресті культур та традицій Ужгород завжди відкритий для співпраці та різного роду діалогів.

Мешканці Ужгорода, а це представники більш ніж 70 національностей, гостинні та працьовиті люди, які знають ціну своєму місту і готові з кожним днем примножувати потенціал та славу затишного міста над Ужем.

Ужгород запрошує представників ділових кіл України та світового співтовариства до конструктивної співпраці. Тут ви знайдете надійних партнерів та підтримку міської влади в реалізації взаємовигідних програм та проектів.

Міський голова
Богдан Андріїв

Наводимо фото з офіційного сайту:

андріїв

Але, цей текст не може бути підписаний його іменем, бо такі гарні слова не належать йому. Журналісти видання відшукали ці ж слова, але написані в далекому 2013 року, в яких, слово в слово, написане це ж привітання але адресоване до учнів, тут же згадали і про насичену подіями історію згадують, і про представників 70 національностей і про їхню гостинність… загалом нічого нового, пан Андріїв не сказав, а банально скопіювали вітання.

Ось, за цим посиланням з першого абзацу стане зрозуміло, що такі ж слова вживали для студентів викладачі Українського фізико-математичного ліцею під час дистанційного турніру з інформаційних технологій за 2013 рік.

андріїв2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *