Doc.ua запис до лікаря

40 закарпатських призовників відправили до лав Державної прикордонної служби

призовники8 червня в актовому залі Закарпатського обласного військового комісаріату відбулися урочисті проводи юнаків до лав Державної прикордонної служби України.

На строкову військову службу в навчальні центри у Львівську та Черкаську область відправляються 40 закарпатців.

З напутніми словами та щирими побажаннями до призовників звернулися заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Олександр Петік, військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Богдан Череміський.

З побажаннями успішної служби до молодого поповнення звернулися перший заступник – начальник штабу Чопського прикордонного загону полковник Вадим Козуля та заступник командира Мукачівського прикордонного загону по роботі з персоналом полковник Валентин Нечипоренко.

Призовникам побажали чесно та добросовісно виконати свій військовий обов’язок перед українським народом та державою, продовжувати славну традицію сумлінного ставлення воїнів- закарпатців до військової служби.

Благословення на ратну службу провів настоятель церкви с. Середнє Ужгородського району – військовий капелан отець Іван.

Крім того, представники навчальних центрів, в які будуть направлені для проходження військової служби призовники Закарпатці поінформували юнаків про місце дислокації військових частин, особливості виконання службових обов’язків, умови проживання та побуту, – повідомили в Закарпатському обласному військовому комісаріаті.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *