40 тисяч туристів відвідає Ужгород на Травневі свята

сакураСьогодні, 30 квітня, у малій залі Ужгородського міськвиконкому відбулася прес-конференція заступника міського голови Володимира Фленька на тему “Сакура фест”.

Як повідомили на конференції, у рамках фестивалів “Сакура-фест” та “Сонячний напій” в Ужгороді буде влаштовано святковий ярмарок, у якому візьмуть участь 25 бджолярів з товарами бджолярства та 50 продавців сувенірів.

Також, відбудеться 52-й Ужгородський марафон. У ньому візьмуть участь багато видатних спортсменів з понад десятка країн. Цей марафон вже є традиційним у місті.

Головним майданчиком заходів оголошено площу Поштову. Однак, багато святкових заходів відбуватиметься у парках міста: Боздоському та Підзамковому, а також на стадіонах.

Під час свята міська влада Ужгорода пообіцяла впоратися зі сміттям, яке, прогнозовано з’явиться на вулицях через великий наплив туристів. Володимир Фленько пообіцяв, що комунальні служби працюватимуть у оперативному посиленому режимі і зазначив, що “Місто повинно бути чисте”. Водночас, заступник міського голови повідомив, що у місті очікують прийняти понад 40 000 туристів. Також висловив сподівання, що до 12 травня ще цвістимуть сакури і туристи зможуть застати період їхнього цвітіння.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *