25 закарпатців навчаються за держзамовленням в Національній академії державного управління

дсу З урахуванням результатів вивчення потреб органів державної влади та органів місцевого самоврядування  щодо професійного навчання  державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у 2013 році Нацдержслужба України  на конкурсній основі забезпечила  в установленому порядку відбір 26 вищих навчальних закладів для підготовки за державним замовленням 1485 слухачів за спеціальностями галузі знань «Державне управління. Професійне навчання державних службовців здійснюється вищими навчальними закладами IV рівня акредитації, що ліцензовані та  акредитовані за напрямком «Державне управління».

Національна мережа закладів системи професійного навчання включає:

Національну  академію державного управління при Президентові України та її 4 регіональні інститути  в містах Дніпропетровську, Львові, Одесі, Харкові.

Галузь знань «Державне управління» передбачає підготовку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за 12 спеціальностями:

–         державне управління

–         державна служба

–         управління суспільним розвитком

–         державне управління у сфері національної безпеки

–         державне управління у сфері освіти

–         державне управління у сфері охорони здоров’я

–         публічна політика і управління

–         публічне адміністрування

–         місцеве самоврядування

–         регіональне управління

–         електронне врядування

–         парламентаризм та парламентська діяльність.

Термін навчання за денною формою навчання за спеціальностями галузі знань «Державне управління» становить 18 місяців, за заочною, вечірньою та заочно-дистанційною формами – 30 місяців. За спеціальністю «Державна служба» – денна форма 12 місяців, заочна, вечірня, заочно-дистанційна – 22 місяці.

В Національній академії державного управління при Президентові України готують державних службовців  I – IV категорій посад. У вищих навчальних закладах, що ліцензовані  та акредитовані за напрямком «Державне управління» та у Львівському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України здійснюється підготовка державних службовців  V – VII категорій посад за спеціальністю «Державна служба».

До процесу підготовки магістрів залучено близько сотні керівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування загальнодержавного, обласного, районного та міського рівнів.»

Із Закарпатської області у 2013 році за державним замовленням до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальностями «Державне управління» та «Державна служба» зараховано 25 осіб.

 Повідомив “Трибуні”  начальник управління     Державної служби в Закарпатській області Сергій Сивоус

 

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.