23-річна невістка закарпатського прокурора володіє мільйонними статками (ДОКУМЕНТ)

23-річна невістка закарпатського прокурора володіє мільйонними статками (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у матеріалі видання uzpravda.org

 21 травня лідер Демократичного альянсу в Закарпатській області Олександр Пересоляк, головний редактор газети «Сила народного контролю» Лариса Ступак та фотокореспондент Ярослав Сайкевич і представник ГО «Ужгородська громадська рада» Анастасія Бачинська відвідали помешкання дружини прокурора Закарпатської області Володимира Янка у м. Яремче.

Як виявили журналісти, житловий будинок, а по факту комерційний об’єкт Вілла “Карпатський замок” 454 м2 знаходиться у спільній власності прокурора Закарпатської області Янка В.М. та його дружини Янко Галини Михайлівни (на момент придбання у власність). Цей розкішний об’єкт нерухомості обласним прокурором не задекларований за 2015 рік.

Однак, на цьому журналістське розслідування «стоп корупція у прокуратурі» щодо керівництва прокуратури Закарпатської області не закінчилося. Було виявлено, що 23-річна невістка Закарпатського обласного прокурора Володимира Янка – Марта Янко є просто надуспішною у свої молоді роки та володіє мільйонними статками.

янкоТак, Марта Янко володіє частками в 10 % у наступних підприємствах: ТОВ “ГРАФІТІНВЕСТ” із статутним капіталом 400 000.00 грн., ТОВ “СТОУН ФАУНД” із статутним капіталом 102 000.00 грн. ТОВ “ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ” із статутним капіталом 31 000 000 . 00 грн.

ТОВ “ГРАФІТІНВЕСТ” та “ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ” зареєстровані за однією адресою: м.КИЇВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ШОЛУДЕНКА, БУДИНОК 6, а ТОВ “СТОУН ФАУНД” зареєстровано безпосередньо у смт. Завалля, що на Кіровоградщині. Однак це не єдині статки молодої Марти Янко, вона також володіє LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE червоного кольору, на якому частенько їздила дружина Закарпатського обласного прокурора Галина Янко (інформація про шлюб станом на 2014 рік). Окрім того, відповідно до інформації із реєстрів нерухомості Марта Янко володіє житловим будинком 603.9 м2 за адресою Київська обл., Обухівський р., смт. Козин.янко2

Разом із успішною 23-річною невісткою Закарпатського обласного прокурора Володимира Янка співвласницею усіх вказаних підприємств є також інші родичі високопосадовців, а саме: КОЛЕСНИЧЕНКО ТЕТЯНА БОРИСІВНА, яка є дружиною Колесниченко Володимира Миколайовича судді Вищого спеціалізованого суду України та колишнього голови Вищої ради юстиції 2010-2012 років, тобто органу контролю за суддями найвищих інстанцій. Проаналізувавши декларацію Колесниченко Володимира Миколайовича виявилося, що дружина теперішнього судді Вищого спеціалізованого суду також є успішною бізнес леді: її офіційний дохід тільки у 2014 році склав 1, 87 млн. грн., остання також володіє частками у підприємствах на суму понад 12 млн. грн.

Зрозуміло, що такі захмарні статки українських топчиноників (їх дружин та дітей) не є наслідком офіційної заробітної плати, а їх реальні джерела повинно встановити НАБУ.

янко3 янко4 янко5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *