19-річний ужгородець розтративши батькові гроші, вигадав пограбування

19-річний ужгородець розтративши батькові гроші, вигадав пограбування

банкоматСьогодні з повідомленням про грабіж до правоохоронців звернувся 19-річний ужгородець. Хлопець розповів, що йдучи по вулиці на нього напав невідомий йому чоловік, який наніс йому тілесні ушкодження та відібрав грошові кошти в розмірі 5 тисяч гривень та мобільний телефон iPhone 5S. Хлопець навіть детально описав свого нападника.

На місце події прибули працівники Ужгородського відділу поліції. Поспілкувавшись із заявником з’ясувалося, що повідомлення було неправдивим. Напередодні батько «заявника» дав йому банківську картку та попросив зняти з неї 5 тисяч гривень і принести додому. Хлопчина майже все зробив так як велів батько. Тільки от гроші до дому так і не доніс. Він їх витратив, і не знав як розповісти про це вдома, тому і вирішив зініціювати грабіж, нібито на нього напали, а гроші відібрали.

За зухвалий вчинок юнакові загрожує кримінальна відповідальність згідно ст. 383 КПК України (Завідомо неправдиве повідомлення суду, прокурору, слідчому або органу дізнання про вчинення злочину – карається виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.), повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *