100 тис грн відумерлої спадщини буде зараховано до бюджету Вільшанської сільської ради

100 тис грн відумерлої спадщини буде зараховано до бюджету Вільшанської сільської ради
Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на захист інтересів держави та територіальних громад.

Зокрема, вивчається повнота вжитих заходів до передачі у комунальну власність майна чи коштів, що відноситься до відумерлої спадщини.

Такі заяви в порядку ст.1277 Цивільного кодексу України направляються до суду внаслідок відсутності за померлими особами спадкоємців за законом та заповітом та неприйняття спадщини у встановленому порядку та строки.
Так, Хустським районним судом задоволено дві позовні заяви заявлені ювенальним відділом прокуратури Закарпатської області, про зарахування більше 100 тис грн відумерлої спадщини до бюджету місцевої територіальної громади.

Вказані суми коштів, були на рахунках двох вихованок Вільшанського дитячого будинку-інтернату для дітей-інвалідів Закарпатської  обласної ради, які, за життя були круглими сиротами. При народженні, через важкі хвороби дівчат, від них відмовились батьки.

Наразі, після набрання судовим рішенням законної сили, відумерла спадщина буде перерахована до бюджету територіальної громади Вільшанської сільської ради.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *