Категорії Надзвичайне

Учасниці параду наречених повинні підготувати собі сукню, все інше – на плечах оргкомітету

20 травня, відбулося виїзне засідання Ужгородського прес-клубу у провулок Гірчичне зерно, де проходила прес-конференція організаторів 6-го Закарпатського параду наречених. У провулку також відкрили фотовиставку, присвячену найяскравішим кадрам минулорічного параду.

 наречени

Шостий Парад наречених відбудеться в Ужгороді 30 червня. Реєстрація для тих жінок та дівчат, хто бажає приєднатися до акції у весільному вбранні, розпочалася минулого тижня. Вже зареєструвалося понад 40 осіб. Про це на прес-конференції розказали організатори дійства Микола Анброх та Денис Лагодін.

«Влаштовувати парад стає все важче і важче, бо ми його з кожним роком хочемо зробити ще кращим. Багато експериментували, багато всілякого придумовували, – каже Микола Анброх. – Але зацікавленість до параду велика, про це свідчить і кількість охочих».

Організатори обіцяють цікавинки та рекорди і цього року. Але поки що не деталізують. «Традиційно відбудуться піший парад по місту та автопробіг. У наречених, яких поділять по групах, будуть фотосесії, – розповів Денис Лагодін. – Плануємо і концерт на площі Театральній з відомими на Закарпатті виконавцями». За словами Дениса Лагодіна, Парад наречених в Ужгороді став справжньою родзинкою Закарпаття і велика кількість туристів приїжджає спеціально на цей червневий захід. Під час попередніх парадів встановлено кілька рекордів: найдовша фата, найдовший весільний рушничок, найбільший торт, яким пригощалися 2,5 тисячі гостей та багато інших.

Цьогорічний Парад наречених анонсували фотовиставкою у провулку Гірчичне зерно. Вже вдруге підбірку найкращих фото розміщують саме тут. Перехожі можуть детально вивчити на світлинах, якими були наречені два останні роки. «Ми хотіли представити більшість робіт фотографів, що працюють на Параді у різні роки»,- додав Микола Анброх.

Організатори зазначають, що учасниці самі повинні підготувати собі сукню та букет. Потурбуватися про макіяж та інші дрібнички. Все решта – на плечах оргкомітету. Як і визначення найоригінальніших учасниць, суконь, букетів тощо.

«Як і у минулому році нам допомагають багато івент-агентств, – каже Денис Лагодін. – Наприклад, минулого року, одна з фірм прикрашала повністю пішохідний міст, що додало святкового настрою усім».

Реєстрація на парад триватиме ще 2,5 тижні. А організатори – Закарпатська ліга КВН, корпорація свят «Нє понял», кафедра туризму УжНУ розроблять детальний план: чим ще можна здивувати вибагливого закарпатського глядача та гостей Ужгорода, які у ці дні спеціально прибудуть у місто.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *