Закарпатські атовці забезпечили конструктивну роботу сесії Берегівської міськради (відео)

Берегівська міська рада зняла з порядку денного сьогоднішньої сесії міськради питання гнівної відповіді Президенту і дерибану 10 га землі. Як повідомив на сесії Берегівський міський голова Золтан Бабяк, обидва питання не пройшли погоджувальну раду.

Про перипетії сесії розповів волонтер Віталій Грегор:

Сьогодні на сесію Берегівської міської ради депутат від угорської КМКС Дорчі Кароліна винесла питання “гнівної” відповіді Президенту України Петро Порошенко на його доповідь на сесії ПАРЄ щодо “освітнього закону”. А також планували роздачу у власність 10 га землі в межах міста Берегово в руки п’яти особам під с/г господарство, які за наявною інформацією наближені до мера, це при тому, що АТОвцям жодної подібної ділянки ще не було надано за весь час російсько-української війни.

Закарпатські бійці прийшли недопустити ухвалення такого провокативного звернення від імені місцевої влади та забезпечити першочергове своє право на отримання таких ділянок.

Міський голова Золтан Бабяк врахував зауваження закарпатського ветерана російсько-української війни, заступника командира “Легіону Свободи” Василя Вовкуновича, який наполіг, що подібні маніпулятивні звернення неможна ухваляти, а тим паче він імені міськради, тому було проголосовано направити його від імені Товариства угорських педагогів Закарпаття.

Опубліковано Vitaliy Gregor 20 жовтня 2017 р.

Опубліковано Vitaliy Gregor 20 жовтня 2017 р.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *