На суму в 187 тисяч оштрафували протягом тижня працівники ПАТ «Закарпаттяобленерго» крадіїв електроенергії

 

лічильникЗа період з 22 по 28 серпня поточного року працівники ПАТ «Закарпаттяобленерго» виявили 37 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 25 Актів про порушення Правил серед населення та 12 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено у м. Мукачеві та Мукачівському районі (4 та 5 порушень відповідно). При цьому найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на приладі обліку, впливу на роботу лічильника (механічне гальмування диску, використання магнітів тощо).

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 7-ми районах, із яких найбільше в Ужгородському районі (4 випадки). При цьому найпопулярнішим порушенням (у 7-ми випадках із 10-ти) залишається втручання у роботу приладу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше), а також пошкодження та зрив пломб.

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 186,98 тис. грн, із яких:

  • у побуті – на суму 121,10 тис. грн;
  • у юридичному секторі – на суму 65,88 тис. грн.

 

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 + fifteen =