Москаль перейменував вулицю Балогівську в Завидові на вулицю «За «БезБарвне Закарпаття» (ДОКУМЕНТ)

У рамках закону про декомунізацію, з метою остаточної й безповоротної деолігархізації та дебалогізації Закарпатської області, голова ОДА Геннадій Москаль підписав розпорядження про перейменування вулиці Балогівської в с.Завидово Мукачівського району на вулицю «За «БезБарвне Закарпаття».
–  Вулиця Балогівська в Завидові (село, де народився Віктор Балога) отримала таку назву в 2008 році, коли пан Балога займав посаду голови президентського секретаріату при Вікторі Ющенку, –  зазначає Геннадій Москаль. – У цей період Закарпаття було віддане на поталу одному клану, який, контролюючи всі гілки влади, силові структури і органи правосуддя, здійснив цілий ряд цинічних захоплень привабливих об’єктів з метою їх незаконної приватизації чи продажу.
Серед прикладів – незаконне відчуження однієї з найкращих родзинки Закарпаття – Синевирського озера та Музею лісу й сплаву, рейдерські атаки на Мукачівський замок «Паланок», санаторії, туристичні бази, колишні військові містечка в центрі Мукачева тощо. Сам керівник президентського секретаріату,  демонстративно ігноруючи вимоги чинного законодавства, щовихідних прилітав із Києва додому на зареєстрованому в США приватному літаку, який не мав права здійснювати внутрішні рейси в Україні. На Закарпатті кланом Балог було встановлено тоталітарний режим, який прямо підпадає під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Вулиця в Завидові була названа Балогівською на догоду В.Балозі, котрий вважав, що прийшов у владу назавжди. Тому теперішнє її перейменування – це не тільки розвінчання культу цієї особи, яка потрапила під люстрацію за співпрацю зі злочинним режимом Януковича, але й відновлення історичної справедливості.

85083b53616282634721fc9b0327dafa

Loading...

2 Відповідей

  1. Охотник сказав:

    у тебе ліснику маразм! Се што тепер при житті каждому злодію улицю в його “честь” називати? Тепер може і у церків їх хоронити та ввести в сан “священного” при житті?
    Се балогани здуріли докус!

  2. Лісник сказав:

    В Маскаля вже маразм!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =