Чи збудує дорогу між Мукачівським і Перечинським районами румунський підрядник?

До редакції “Трибуни” звернулися небайдужі мешканці села Пузняківці Мукачівського району, які з недовірою ставляться до обіцянок влади щодо ремонту дороги Кольчино – Пузняківці.

Шановна редакція газети «Трибуна» дозвольте    через Вас звернутися до очільника Закарпаття, губернатора краю Москаля Г.Г.

Генадій Генадійович,  протягом року з боку влади нам, мешканцям села Пузняківці, та жителям інших віддалених сіл Мукачівського району   було обіцяно  здійснити будівництво та ремонт  дороги Кольчино – Пузняківці.  Із засобів масової інформації  від обласних  та місцевих депутатів нам відомо, що на будівництво та ремонт дороги виділено великі кошти, суми називають різні від 9  до 47 мільйонів гривень.  Уже , нібито, навіть пройшов тендер, а роботи не розпочинаються, скоро почнуться заморозки, що ускладнить будівельні та ремонтні роботи.

Дана автодорога має важливе значення для нас, адже вона веде до рекреаційної зони з багатьма  туркомплексами  та  дитячими оздоровницями,  з’єднає Мукачівський та Перечинський райони, відкривши в області  новий туристичний напрямок. Від села Пузняківців до уже відомого в Україні  туристичного комплексу «Воєводино» близько 15 кілометрів. Є надія, що дорога влиє нове життя у депресивний регіон Мукачівщини,  для селян появиться можливість знайти роботу, а підприємливі  люди збудують у нашому чарівному краї декілька туристичних комплексів.

Просимо Вас, як  керівника області посприяти та  позитивно вплинути   на   початок будівництва та ремонту дороги Кольчино – Пузняківці. Надіємось, що ви нас розумієте та прикладете свій досвід, політичну вагу для вирішення даного питання. Не    хочеться вірити, що питання будівництва та ремонту доріг в області буде черговим популістським  демаршем влади.

З повагою мешканці села Пузняківці

(12 підписів).

Видання “Трибуна” з’ясувало, що автодорога місцевого значення Кольчино-Верхня Визниця-Лісарня-Пузняківці, яка веде до курортної зони Мукачівщини, знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг Закарпаття, що підпорядковується напряму Києву. Саме ця установа і відповідає за утримання в належному технічному стані та розвиток мережі автомобільних доріг загального користування. Голова Зкарпатської ОДА Геннадій Москаль більше року тому вже піддавав гострій критиці закарпатських дорожників за затягування ремонту дороги “Кольчино – Пузняківці” та вимагав підпорядкування дорожних служб у підпорядкування областей.

На даний час проведені тендерні процедури, переможцем стала румунська фірма S.C. TRAMECO S.A.

Вартість робіт оцінено в 46 897 566,00 гривень.

Нижче подаємо копію договору на ремонтні роботи:

Дорога Кольчино – Пузняківці. Договір

До основного договору було підписано і додаткові угоди.

Хочеться зазначити, що люди втомилися від різного роду обіцянок та популістичних заяв влади різних рівнів. Тому і така реакція на її дії. Одні чиновники мають бажання щось змінити, однак їм заважає в цьому недосконалість законодавства та відсутність фінансів, інші, яких більшість, прийшли до влади, щоб покращити своє матеріальне становище, свій бізнес і безперестанку безсоромно крадуть, деяких можговладців винесла до влади революційна хвиля, але вони є бездарами, горлопанами і просто не вміють щось творити, бо не мають знань, а із фахових правдолюбців та невеликої кількості представлених у владі патріотів чинна влада робить ворогів натравивши на них силовиків під різними приводами. Тому і зневіра у електорату, але він не сліпий, народ  бурлить.

Свого часу колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі на ділянці дороги Одеса – Рені встановив намет, щоб заставити київських чиновників розпочати ремонтні роботи. Завдяки такому неординарному поступку  Саакашвілі все-таки вдалося заставити можновладців розпочати будівництво даної ділянки дороги. Чи не варто і на Закарпатті застосувати таку методику?
Газета «Трибуна» бажає успіхів владі у добрих справах.

 

 

 

Геннадій Москаль з розпачем дивиться на “муки” закарпатських дорожників на дорозі “Кольчино – Пузняківці”. Можливо новий румунський підрядник виконає роботи надійно і якісно.
Loading...