Щурі побігли з балогівського “Титаніка”

Балогівська фракція Єдиного центру розвалюється, як картковий будиночок. Не виключаємо, що скоро і Голова облради Іван Балога позбудеться своєї посади.

РоманЗ фракції Єдиного центру виходить депутат обласної ради Володимир Роман.

Сьогодні під час засідання сесії Закарпатської обласної ради фракція, очолювана Балогою, не проголосувала за жодне питання, що стосувалося передачі територіальним громадам об’єктів. Вочевидь депутат не має наміру більше підтримувати політику підтримки власних інтересів, нехтуючи громадськими.

Нагадаємо, що Іван Роман є  головним лікарем Хустської районної лікарні.

Час Закарпаття

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Щурі побігли з балогівського “Титаніка”

 • 12.09.2013 at 12:52
  Permalink

  Ну, думаю, щурами іх називати важко. Вони, розумні, тікають від гріха подалі. Бо то шо вони зараз у раді витворяють, то нормальним адекватним депутатам перед виборцями соромно. от і виходять із фракції, пок балогівці ще більших дров не наламали.

  Reply
 • 15.09.2013 at 08:08
  Permalink

  Правильно журналюга пише , щури ! кончені щури ! бо Іуда він і в жгороді Іуда . тікають суки до корита ближче , а як Балога піде на високі посади будуть тікати назад . то не люди – то є виродки . хахли та й не більше

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *